Nauczyciele
Dyrekcja
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 sierpnia 2007 17:24
  • mgr Lidia Ogonowska - dyrektor - nauczyciel chemii
  • mgr inż. Alicja Gyurkovich - wicedyrektor- biologia, przedmioty zawodowe
  • mgr inż. Leszek Bronowicki - kierownik praktyk, matematyka, przedmioty zawodowe
Poprawiony: wtorek, 22 października 2013 19:43
 
Grono pedagogiczne
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 sierpnia 2007 17:20

 

  • Baryluk Ewa - przedmioty zawodowe (weterynaryjne)
  • Bodniewicz Agnieszka - matematyka
  • Bronowicki Leszek - przedmioty zawodowe
  • Czepielewska Jolanta - geografia, historia
  • Doszczak-Fuławka Katarzyna - plastyka
  • Dwornik Stanisław - przedmioty zawodowe (rolnicze)
  • ks. Dziewulski Jan - religia
  • Figura Andrzej - przedmioty zawodowe (geodezyjne)
  • Golemo Małgorzata - technika
  • Gruszczyński Alojzy - przedmioty zawodowe (geodezyjne)
  • Gyurkovich Alicja - wicedyrektor - biologia, przedmioty zawodowe
  • Hudyka Sebastian - przedmioty zawodowe weterynaryjne
  • Iwanicka-Sankiewicz Ewelina - j. angielski
  • Jabłoński Sebastian - religia
  • Janicki Ryszard - informatyka
  • Jaworski Grzegorz - w-f
  • Konopczak Magda - w-f
  • Kozak Aleksander - zespół tańca
  • Kozłowska Maria - biologia, chemia
  • Krystowczyk Ewelina - przedmioty zawodowe (rolnicze)
  • Leonarska Anetta - biblioteka
  • Leśniak Ewa - przedmioty zawodowe (geodezyjne)
  • Malec Leokadia - zespół tańca
  • Małecka Sabina - j. angielski
  • Miktus Bożena - pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie
  • Nykiel Jan - przedmioty zawodowe, nauka jazdy
  • Ogonowska Lidia - dyrektor - chemia
  • Opala Teresa - muzyka
  • Prędkiewicz Joanna - j. angielski
  • Przybylska Barbara - j. polski
  • Serkies Lidia - matematyka
  • Skop Agata - w-f
  • Strugała Ilona - przedmioty zawodowe (rolnicze)
  • Surmiak-Daniel Małgorzata - j. polski
  • Sztorc Marta - j. niemiecki
  • Szynalska Joanna - j. polski, WOK
  • Torebko Beata - wos, historia
  • Urbańska Anna - j. niemiecki
  • Zagrobelny Wiesław - fizyka
  • Zakrawacz Witold - przedmioty zawodowe (weterynaryjne)
Poprawiony: środa, 16 października 2013 11:45
 
Nauczyciele w historii
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 sierpnia 2007 17:26

Kadra pedagogiczna (1965-2007)

A
Adamczyk Anna
Adamczyk Kazimierz
Aleksiejuk Iwona
Antończak Krzysztof

B
Babula Józefa
Baniewska-Nowak Marta
Baran Wacław
Baszak Dorota
Bąk Wiesław
Berezowski Stanisław
Będkowska Lucyna
Biedka Ignacy
Bielachowicz
Bieruta Danuta
Boroń Ewa
Broszkiewicz Halina
Bryczka Józef
Budny Marian

C
Chabecki Paweł
Chabinka Kazimiera
Chaszczewicz Lesław
Ciejek Adolf
Cielecki Czesław
Ciołkowski Wacław
Cyman Bronisław
Czekajło Ewa
Czerw Agata
Czerwiński Tadeusz
Czyż Krzysztof

D
Daniluk Sylwester
Dąbek Tadeusz
Dąbrowska (Olchawa) Maria
Draczyński Jacek
Dudek Zbigniew
Dwornik Stanisław
Dziabko Józef

F
Ferensztajn Magdalena
Filipienko Wincenty
Frąc Leszek
Fronc Aleksandra
Frost Paweł

G
Gloc Olga
Godlewski Henryk
Góra Małgorzata
Grężlikowski Mirosław
Grochowski Zbigniew
Gromek Eugenia
Guzik Sylwia

H
Hatmańczyk Mirosław
Horbarczuk Eugeniusz

I
Indżerowska Stanisława

J
Janicki Stanisław
Jarmurszczyk Jerzy
Jarocińska Danuta
Jarociński Jerzy
Jaworski Edward
Jaz Wojciech
Józefowicz Maciej
Junczewska Zenobia
Juziuk Elżbieta

K
Kabat Longin
Kaczmar Zbigniew
Kaczorowski Andrzej
Kalbarczyk Aleksander
Kalbarczyk Wiktoria
Kalińska-Huk Ewelina
Kaman Marek
Kania Aleksandra
ks. Kaproń Artur
Kasprowski Henryk
Kazimierski Jan
Kitczak Lidia
Klajn Barbara
Klejnowski Andrzej
Klinkowski Jan
Kłodziński Jadwiga
Konstantinidis Elżbieta
Kopałka Andrzej
Kornat-Kasza Małgorzata
Koryluk Józef
Korzeniowska Helena
Kozaczuk Piotr
Kozak Czesław
Koziński Czesław
Krasowski Józef
Krawców Józef
Krawczuk Elżbieta
Krawczyszyn Helena
Krukowski Stanisław
Krzyżanowski Krzysztof
Kurbiel Agnieszka
Kuźma Adrianna
Kuzdrowska Urszula
Kwiatkowski Leszek

L
Legiecka Maria
Leśniewicz Aneta
Lewicki Dariusz
Lubieniecka Bożena

Ł
Łabuz Jan
Łoza Krystyna
Łukaszów Elżbieta

M
Madej Włodzimierz
Malinowski Waldemar
Maliński Sebastian
Małek Agata
Mardowska Jolanta
Markowski Jan
Marszałek Zygmunt
Mazur Tomasz
Michalak Zdzisław
Michalski Ryszard
Mikołajczyk Ireneusz
Monasterski Lubosław

O
Ogonowski Roman
Okupska Anna
Orzeł Krystyna
Ostrowska Jadwiga
Owsianik Grzegorz

P
Pawłów Mieczysław
Pieluch Bogusław
Pietraszko Jan
Piwowarczyk Anna
Pochodaj Zofia
Podniesińska Józefa
Popowicz Tadeusz
Poźniak Bogumiła
Prażanowska Elżbieta
Przybyła Urszula dyr.

Purgał Emilia
Purgał Leszek
Pustułka Marek
Przychodzki Aleksander

R
Radziwanowska Danuta
Rakoczy-Jastrzębska Karolina
Rewak Władysław
Rewczuk Małgorzata
Rodak Anna
Rostkowska Elżbieta
Rutkowska Aleksandra
Rymkiewicz Waldemar
Rysz Artur

S
Sadocha-Juzak Anna
Sawicka Józefa
Sawicka-Kotiuszko Beata
Serwońska Sylwia
Siwonia Andrzej
Skotnicka Zofia
Smela Małgorzata
Sondel Grażyna
Spaeth Agnieszka
Spendowska Grażyna
Stacewicz Jacek

Stadler Bożena
Stadnik Tadeusz
Stec Barbara
Strzałkowska Jolanta
Sudoł Dariusz
Sułkowska-Wolanin Małgorzata
Sykuła Jolanta
Szary Jan
Szczepanowski Bogdan
Szlapiak Maria
Szlapiński Franciszek
Szmaj-Chmiel Joanna
Szućko Anna
Szymala Władysław
Szymański Mariusz

Ś
Śliwiński Juliusz
Świercz Aleksander

T
Tokarczyk Mariusz
Twardziak Agata


W
Wasilewski Hubert
Watral Jolanta
Wesołowski Maciej
Wilczyński Tadeusz
Witczak Mariusz
Wojciechowski Jan
Wojciechowski Leopold
Wojnarska Joanna
Wolanin Przemysław
Woroniuch Mieczysław

Z
Zaręba Wojciech
Zezulak Teresa
Ziembicka Danuta

Ż
Żełubowski Andrzej
Żółkiewska Krystyna
Żurko Wiesława

*Pracownicy, którzy od nas odeszli*

Berezowski Stanisław
Dobrołowicz Tadeusz
Janicki Stanisław
Jaz Wojciech
Jurkowski Józef
Kabat Longin
Kalbarczyk Aleksander
Kwoka Stanisław
Nazarewicz Adolf
Ogonowski Roman
Paśko Izydor
Przybyła Urszula dyr.
Ślaski Władysław
Wojciechowski Leopold
Wolański Antoni
Woroniuch Mieczysław
Żabicka Wiesława
Poprawiony: piątek, 13 czerwca 2014 13:12